You are at:
Saulkrastiem.lv
Tiks izvietots jauns vides objekts PDF Drukāt E-pasts

Tā kā Dzelzs Riteņbraucēja jūtas vientuļa pie Saulkrastu aptiekas, tai blakus tiks novietots Dzelzs Sivēns. jaunā vides objekta atklāšana notiks 1.aprīlī.

 
Transformeru cīņas Saulkrastos PDF Drukāt E-pasts

Daudzi no jums, labie ļaudis, ir redzējuši trīsdaļīgo dokumentālo raidījumu par Transformeriem. Nevar noliegt, šī filma balstās uz patiesiem notikumiem. Taču, kā jau Holivudā pieņemts, scenārijs veidots, lai visu slavu piešķirtu amerikāņu personāžiem, „ piemirstot”, ka īstenībā pasaules liktenis izšķīrās pavisam citur, un īstenie dižo kauju varoņi ir palikuši nepieminēti. Mēs nevarējām pieļaut šādu netaisnību, un nolēmām Saulkrastu tautai pastāstīt patiesību par grandiozajām Transformeru cīņām. Šī ir pati jaunākā Saulkrastu leģenda. Tas ir stāsts par varonīgo Riteņboti.

Jaukā riteņbraucēja, sprogainiem matiem, tuklām rociņām un pēdiņām mazām kā Pelnrušķītei, parādījās Saulkrastos viegla un gaisīga, strīpainā kleitiņā vizinādamās uz senlaicīga velosipēda. Viņa neuzradās šeit nejauši. Autobotu organizācijai kļuva zināms, ka galvenais ļauno Deseptikonu uzbrukums tiks vērsts tieši uz Saulkrastiem. Un viņi sūtīja uz šejieni pašu labāko – savu vadoni Riteņboti.

Smalkā un gaisīgā riteņbraucēja pārvērtās smagnējā dzelzs monstrā, kad Deseptikonu armādas kādā vētrainā negaisa naktī nāca uzbrukumā Saulkrastiem. Viņi zināja, ka sensenos laikos tik varenā karaliste ir galvenais Zemes spēka punkts, ko jāiznīcina pirmām kārtām. Un kamēr Saulkrastu ļaudis gulēja, neko nenojauzdami, lieliskā Riteņbote atvairīja ļauno mašīnu uzbrukumus. Viņa nostiprinājās Saulkrastu centrā un pieveica visu Deseptikonu pirmo vilni. Un tikai pēc tam sekoja dokumentālajā seriālā aprakstītie notikumi. Bet šajā cīņā mūsu varone tika ievainota tik smagi, ka vairs nespēja pārvērsties atpakaļ par jauko riteņbraucēju. Lai Zemes iedzīvotājiem nerastos aizdomas, viņa sastinga savā Riteņbotes formā pie Saulkrastu aptiekas, izlikdamās par padomjlaika stila dzelzs dekoru. Un kad nāks no debesīm vēlreiz Deseptikoni, gāzīs Riteņbote viņus jūrā, un Saulkrasti atkal kļūs par visvarenāko karaļvalsti pasaulē.

 

 
< novembris 2014 >
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jūsu domas

Kad jāsāk peldēties jūrā?
 

themesclub.com cms Joomla template
Copyright © 2007 Saulkrastiem.lv  -  All Rights Reserved. design by themesclub.com
themesclub logo